Голова гільдії драматургів Ярослав Верещак презентував дві книги “Душа моя зі шрамом на коліні” та “Шруба. Галабурда”.
Це його два нові, щойно опубліковані романи, у яких літературно-філософськи осмислює результати двох Майданів, пережитих українським народом.
Книги вийшли у видавництві “Каменяр”.
Перед цим, у селі Городжів Львівської області, де Ярослав Верещак народився, відбулася його літературно-мистецька зустріч із земляками.
Ярослав Верещак є багаторічним Головою гільдії драматургів України. Він є одним із представників так званого “покоління шестидесятників”, чиї п’єси за радянських часів не друкувалися і не ставилися, адже в них ішлося про український патріотизм і національну свідомість українця, віру в соборність незалежної України.
Фото Володимира Сердюка: Драматург Ярослав Верещак презентує два свої нові романи “Душа моя зі шрамом на коліні” та “Шруба. Галабурда” у Києві, в приміщенні Укрінформу, 24 вересня 2015 року.
![Yaroslav Vereshchak, Ukrainian Playwright](https://dramaturg.org.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC_8101-300x212.jpg)
![DSC_8095](https://dramaturg.org.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC_8095-300x274.jpg)
![DSC_8100](https://dramaturg.org.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC_8100-300x199.jpg)
![DSC_8098](https://dramaturg.org.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC_8098-199x300.jpg)
![DSC_8099](https://dramaturg.org.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC_8099-199x300.jpg)
![DSC_8094](https://dramaturg.org.ua/wp-content/uploads/2015/09/DSC_8094-300x169.jpg)