Категорії
драматург кінорежисер сучасна українська драматургія сценарій

Сучасний український драматург Марися Нікітюк створить художній фільм за власним сценарієм

Дебют Марисі Нікітюк “Коли падають дерева” на 10 мільйонів гривень профінансує Держкіно України.

Відбулася прес-конференція: “Запуск у виробництво ігрового повнометражного фільму Марисі Нікітюк “Коли падають дерева”. 4 грудня 2015 року, Київ, Укрінформ.

 

Кінофільм “Коли падають дерева” створюється за підтримки Державного Агентства України з питань кіно. Виробництво компанії ТОВ “Директорія кіно”. Продюсер фільму – Ігор Савиченко та співпродюсер  з Польщі Даріуш Яблонський, кінокомпанія APPLE FILM.

 

 

“Коли падають дерева” – драма в стилістиці магічного реалізму. Історія 5-літньої бунтівної Вітки, яка проводячи літні канікули у бабусі в селі, стає свідком трагічного кохання між її двоюрідною сестрою-підлітком Ларисою і молодим бандитом Шрамом. Навколишнє середовище є ехом диких та занепадницьких 90-их, все те саме: безробіття по містечках і селах, занепад, розквіт криміналу та розквіт народного містицизму. За роки незалежності Україна так і не пережила радянської ментальності, тож шлях юних героїв – це спроба втекти з порочного кола самоповторів, страшних правил “перевернутого” абсурдного світу. Але рішуче “ні” здатна сказати лише дитина – Вітка -, будучи вже зовсім сторонньою для цієї повільно колапсуючої системи.

 

 

Прес-аташе Держкіно, Ксенія Косик

 

тел.: (093) 201 63 67

e-mail: dergkino2015@gmail.com

Від Володимир Сердюк