Дебют Марисі Нікітюк “Коли падають дерева” на 10 мільйонів гривень профінансує Держкіно України.

Відбулася прес-конференція: “Запуск у виробництво ігрового повнометражного фільму Марисі Нікітюк “Коли падають дерева”. 4 грудня 2015 року, Київ, Укрінформ.

 

Кінофільм “Коли падають дерева” створюється за підтримки Державного Агентства України з питань кіно. Виробництво компанії ТОВ “Директорія кіно”. Продюсер фільму – Ігор Савиченко та співпродюсер  з Польщі Даріуш Яблонський, кінокомпанія APPLE FILM.

 

 

“Коли падають дерева” – драма в стилістиці магічного реалізму. Історія 5-літньої бунтівної Вітки, яка проводячи літні канікули у бабусі в селі, стає свідком трагічного кохання між її двоюрідною сестрою-підлітком Ларисою і молодим бандитом Шрамом. Навколишнє середовище є ехом диких та занепадницьких 90-их, все те саме: безробіття по містечках і селах, занепад, розквіт криміналу та розквіт народного містицизму. За роки незалежності Україна так і не пережила радянської ментальності, тож шлях юних героїв – це спроба втекти з порочного кола самоповторів, страшних правил “перевернутого” абсурдного світу. Але рішуче “ні” здатна сказати лише дитина – Вітка -, будучи вже зовсім сторонньою для цієї повільно колапсуючої системи.

 

 

Прес-аташе Держкіно, Ксенія Косик

 

тел.: (093) 201 63 67

e-mail: dergkino2015@gmail.com

Опубліковано Володимир Сердюк

Драматург